IgelProject - windy osoboweIgelProject - windy osoboweIgelProject - windy osobowe

Mało, kto zdaje sobie sprawę, że historia wind osobowych sięga aż czasów starożytnych. To wtedy właśnie, w Rzymie, zostały wynalezieni praprzodkowie wind, jakich używamy obecnie. Co ciekawsze, ich funkcje nie zmieniły się w żadnym stopniu.

Jak widzimy rozwój budownictwa mieszkaniowego w ostatnim czasie gwałtownie się zwiększył. Prywatni inwestorzy, państwowe firmy – dziesiątki podmiotów dzień w dzień stawia nowe bloki oraz wieżowce. Nic dziwnego, więc, że każdy budynek posiadający, chociaż dwa piętra zaopatrzony jest w windę osobową. W gruncie rzeczy nie wyobrażamy sobie życia bez tego urządzenia, o czym świadczy np. to, że korzystamy z niego, na co dzień.

Firma Igel Project oferuje wszystkim zainteresowanym niezwykle szeroki asortyment z zakresu wind osobowych. Każdy z naszych produktów jest w pełni przystosowany do obecnie panujących na świecie warunków. Z racji ciągle idącego na przód postępu technologicznego również i nasze urządzenia są stale modyfikowane i ulepszane, tak by lepiej sprostały wyzwaniom dzisiejszego budownictwa. Oferowane przez nas windy dostosowujemy do potrzeb Klienta.

Produkty oferowane przez Igel Project to w pełni bezpieczne i sprawdzone urządzenia. Każda rzecz z naszego asortymentu przeszłą szereg niezbędnych atestów. Najwyższe jakościowo wykonanie, a także pierwszorzędny wygląd to nasz klucz do sukcesu. Dodatkowo nasi specjaliści służą zarówno poradą jak i cennym doświadczeniem w zakresie wyboru odpowiedniej windy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

(+48) 502 211 260
(+48) 661 234 552 

 email: igelproject@op.pl

Formularz kontaktowy