Windy osobowo-towarowe

Przepisy prawne bywają różne, lecz to, co ich łączy to obligatoryjność. Inwestorzy, architekci, budowniczowie - wszyscy muszą pamiętać o licznych paragrafach i aktach. Również w szeroko zakrojonym budownictwie istnieje wiele reguł, których musimy przestrzegać. Jedną z nich jest obowiązek wyposażenia budynku użyteczności publicznej w windę osobowo – towarową.

Szpitale, hotele, urzędy, biurowce – nie wyobrażamy sobie tych jednostek bez funkcjonalnej windy. Stanowi ona wyjątkowe ułatwienie dla osób niepełnosprawnych, matek z dziećmi czy ciężarnych kobiet.

Winda towarowo – osobowa, jak sama nazwa wskazuje, służy transportowaniu zarówno ludzi jak i przedmiotów o różnej ciężkości. W przypadku budynków użyteczności publicznej czy budowli o wysokości większej aniżeli dwa piętra urządzenie takie jest wręcz niezbędne.

Firma Igel Project oferuje wszystkim zainteresowanym, w tym: inwestorom oraz osobom odpowiedzialnym za stawianie tego typu konstrukcji, windy towarowo – osobowe najwyższej klasy. Każde z urządzeń znajdujących się w naszej ofercie wykonane jest ze sprawdzonych, wysokojakościowych i zaawansowanych technologicznie materiałów.

Nasi konstruktorzy zadbają zarówno o wybór odpowiedniego modelu przez Państwa jak i o transport, montaż etc. Wykwalifikowani specjaliści gotowi są odpowiedzieć na wszystkie nurtujące Państwa kwestie, podzielić się swoim cennym doświadczeniem, a także rozwiać wszystkie dręczące wątpliwości.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.