Windy panoramiczne

Ostatnie lata to nie tylko rozwój techniki oraz zaawansowanych technologii. To również ogromny postęp w zakresie budownictwa. Duże miasta coraz częściej decydują się na budowę niezwykłych galerii handlowych o znacznym metrażu, wysokich i smukłych wieżowców, a także biurowców. W każdym z tych budynków niezbędna jest solidna i wytrzymała winda.

Nowoczesna architektura wymaga nowoczesnych rozwiązań. W kilkudziesięciu, czy nawet kilkunastopiętrowym budynku schody pełnią tylko i wyłącznie funkcję bezpieczeństwa. Kluczowe znaczenie odgrywa natomiast winda. Jako, że technologia znacząco się rozwinęła obecnie prym wiodą windy panoramiczne. Urządzenie to jest specjalną formą dźwigu osobowego pełniącą oznaczone funkcje:

  • osobową: przemieszczanie pasażerów między piętrami,
  • estetyczną: podziwianie widoków w czasie podróży dzięki całkowitemu przeszkleniu.

Ta forma dźwigu osobowego znalazła swoje zastosowanie w wysokim budownictwie, a więc w drapaczach chmur, biurowcach, centrach handlowych etc. Pojemność urządzenia znacząco ułatwia przemieszczanie się dużej ilości osób w jednym czasie, a także podróżowanie z wózkiem. Jest to również duża dogodność dla osób niepełnosprawnych.

Firma Igel Project oferuje wszystkim zainteresowanym wysokiej jakości windy panoramiczne wykonane tylko i wyłącznie z materiałów najwyższej klasy. Produkty, jakie znajdują się w naszym asortymencie spełniają wszystkie międzynarodowe standardy, a także posiadają niezbędne atesty oraz normy.